Injusa Body červená

• My sme spokojní a aj náš malý synček zdá sa
    • Nemám čo napísať

Trojkolka splnila naše očakávania

• , zakúpené v PRE NAŠE DETI

• Vyzerá štýlovo, má dostatok doplnkov.
    • Ocenila by som možnosť manipulácie so strieškou.

S výrobkom som spokojná, synček tiež. Zatiaľ trojkolku používa len vnútri (väčšinou ju tlačí), uvidíme, ako sa mu bude páčiť jazdiť na nej vonku.

Nosnosť
30 kg
Vodiaca tyč
červené

Trojkolka Body Injusa je vhodná už pre deti od 10 mesiacov.

Pre obdobie od 10 do 15 mesiacov je prítomná obručovitá hrazda, ktorá spolu s trojbodovým pásom zaisťuje bezpečie pre tie najmenšie deti. Zároveň sú prítomné stupienky, takže dieťa môže byť vozené, bez toho aby šliapalo do pedálov. Pedále je možné prepínať do polohy na pevno, kde sa otáčajú s predným koliečkom, alebo do polohy "voľnobeh", kde sú na koliesku nezávislé. Vodiaca tyč môže ovládať zatáčanie trojkolky a je možné ju na výšku polohovať.

Pre deti od 15 do 24 mesiacov je možné ochrannú hrazdu odinštalovať a použiť len bezpečnostný pás.

Stupienky je možné celkom zložiť pod trojkolkou, takže nijako neprekáža.

Od 24 mesiacov veku dieťaťa je možné odinštalovať vodiacu tyč a trojkolka môže slúžiť pokiaľ dieťa z nej nevyrastie.

Vodiacu tyč na Body Injusa je možné väčším deťom celkom odstrániť. Strieška trojkolky je polohovateľná alebo je možné ju celkom odstrániť. Vzadu na trojkolke je odkladací košík. Trojkolka je vybavená taštičkou na vodiace rukoväte.

• Je to delo :-)
    • asi nič zatial ide ako ma

na jednotku trojkolka

• My sme spokojní a aj náš malý synček zdá sa
    • Nemám čo napísať

Trojkolka splnila naše očakávania

• , zakúpené v PRE NAŠE DETI

• Vyzerá štýlovo, má dostatok doplnkov.
    • Ocenila by som možnosť manipulácie so strieškou.

• , zakúpené v Maderna

• super a synovi sa veľmi páči
    • koliesko nerotuje

veľmi pekná trojkolka, zatiaľ sa vozíme po byte a synček je veľmi spokojný. Otestujeme aj vonku na nerovnom povrchu